Przejdź do treści

CHIRURGIA
STOMATOLOGICZNA

BEZPIECZNIE
I BEZ BÓLU

Sprawdź, kiedy chirurgia stomatologiczna okaże się koniecznym rozwiązaniem.

Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia to ważny dział współczesnej stomatologii. Może być wykorzystywana także w innych jej dziedzinach, np. periodontologii czy endodoncji.
Wiele narządów i części ciała człowieka, w razie konieczności, może podlegać operacji. Nie inaczej jest w przypadku zębów; czasem zdarza się tak, że zęby również potrzebują interwencji chirurgicznej. Jak to wygląda w praktyce?
chirurgia

DOWIEDZ SIĘ

CO KONKRETNIE?

W naszym gabinecie dentystycznym w Chorzowie wykonujemy następujące zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: zabiegi na tkankach okołozębowych korygujące kształt dziąseł i wędzidełek; zabiegi przygotowujące do leczenia protetycznego i ortodontycznego; zabiegi mające na celu utrzymanie zębów, np. usuwanie torbieli korzeniowych czy resekcja wierzchołków korzeni zębowych; ekstrakcja całych zębów (ostatecznie); operacyjna ekstrakcja korzeni zębowych i tzw. zębów zatrzymanych (takich, które są położone poziomo – czyli niewyrżniętych).
ZRELAKSUJ SIĘ

WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE

Zdajemy sobie sprawę z powagi zabiegów chirurgicznych, dlatego gwarantujemy, że u nas nic Ci nie grozi. Całkowicie przygotujemy Cię do zabiegu, podamy wysokojakościowe znieczulenie oraz poprawimy samopoczucie i zredukujemy stres. U nas możesz na to liczyć.
WAŻNE INFORMACJE

PO ZABIEGU

Po skończonym zabiegu udzielimy Ci sprecyzowanych wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej. Ustalimy również harmonogram wizyt kontrolnych w naszym gabinecie stomatologicznym w Chorzowie, aby dać Ci pewność, że wszystko jest w porządku. Gotowy na nowy uśmiech?
Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu także wtedy, jeśli masz jakieś pytania przed wizytą. Z chęcią na nie odpowiemy.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 NOWICKIGABINET
NOWICKIGABINET
ul. Wł. Truchana 30/2
41-500 Chorzów

Wróć do spisu treści