Przejdź do treści

IMPLANTY ZĘBÓW

BEZ ZAKRYWANIA
UST DŁONIĄ

Sprawdź, jakie rozwiązania niesie za sobą nowoczesna implantologia zębowa.

implantologia
Brak zęba to nie problem
Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji pojawienia się braków zębowych – czy to ze względów zdrowotnych, wiekowych czy urazu – są uzupełnienia implanto-protetyczne potocznie zwane implantami.

Implanty łączą w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność zbliżoną do naturalnych zębów, tak więc nawet nie odczujesz, że coś jest inaczej. Pozwól sobie na lepsze życie z nowym uśmiechem. Nie martw się – u nas jesteś w dobrych rękach.
http://www.wszystkooimplantach.pl/
CO KONKRETNIE?

Implant zębowy to sztuczny korzeń sporządzony z tytanu odpowiadający wielkością temu prawdziwemu. To do jego podstawy przytwierdzamy sztuczny ząb, który zastępuje naturalne uzębienie i spełnia jego funkcje. Taki zamiennik nazywa się koroną protetyczną. Może również zostać przymocowana do istniejących, zniszczonych zębów, przykrywając ów niedoskonałości.
WAŻNE INFORMACJE

PRZED ZABIEGIEM

Zabieg wszczepienia implantu musi zostać poprzedzony konsultacją, ponieważ do jego przeprowadzenia brane pod uwagę są różne czynniki, np. stan zdrowia, przyjmowane lekarstwa i nałogi. Z kolei ciąża i schorzenia typu cukrzyca, osteoporoza i wszelkie nowotwory wykluczają zabieg. Jeśli pragniesz przystąpić do zabiegu, a zmagasz się z chorobami jamy ustnej (np. próchnicą czy kamieniem), zadbamy również o to, żeby najpierw je zniwelować.
WAŻNE INFORMACJE

PO ZABIEGU

Po skończonym zabiegu udzielimy Ci sprecyzowanych wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej. Ustalimy również harmonogram wizyt kontrolnych w naszym gabinecie stomatologicznym w Chorzowie, aby dać Ci pewność, że wszystko jest w porządku. Gotowy na nowy uśmiech?
Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu także wtedy, jeśli masz jakieś pytania przed wizytą. Z chęcią na nie odpowiemy.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 NOWICKIGABINET
NOWICKIGABINET
ul. Wł. Truchana 30/2
41-500 Chorzów

Wróć do spisu treści