Przejdź do treści
LECZENIE ZĘBÓW

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

PRZYWRÓĆ NATURALNY
WYGLĄD SWOIM ZĘBOM

Pomożemy Ci w tym za pomocą różnorodnych zabiegów.Pierwsza pomoc
Z pewnością co jakiś czas udajesz się do dentysty. Możesz jednak nie zdawać sobie sprawy z istnienia terminu „stomatologia zachowawcza”.

Stomatologia zachowawcza to szereg działań zmierzających do przywrócenia naturalnego stanu zębów, który został utracony w wyniku niewłaściwej higieny jamy ustnej lub wskutek innych czynników (np. urazów).
stomatologia_zachowawcza

DOWIEDZ SIĘ

CO KONKRETNIE?

W naszym gabinecie w Chorzowie możesz liczyć na następujące czynności wchodzące w skład stomatologii zachowawczej: badania kontrolne i profilaktyczne, leczenie próchnicy, lapisowanie, leczenie nadwrażliwości zębów, odbudowa tkanek zęba najlepszymi dostępnymi materiałami, endodoncja (leczenie kanałowe), reendodoncja (powtórne leczenie kanałowe), leczenie kieszeni dziąsłowych, szynowanie rozchwianych zębów, zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej: licówki, mosty, korony oraz wybielanie zębów.
NIE OBAWIAJ SIĘ

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Używamy najlepszych wypełnień światłoutwardzalnych i kompozytowych, za sprawą których bezproblemowo uzyskasz dawny kształt i połysk zęba. Udostępniamy Ci szeroką paletę kolorów wypełnień, dzięki czemu wybierzemy idealny odcień – wypełnienie nie będzie odróżniać się od naturalnych fragmentów zęba. Wszystkie powyższe zabiegi odbywają się w znieczuleniu miejscowym – zapomnij zatem o bólu i dyskomforcie.

PAMIĘTAJ!

TO DLA TWOJEGO ZDROWIA

Bakterie gromadzące się w jamie ustnej mogą być przyczyną próchnicy i wiele innych dolegliwości, np. chorób dziąseł i przyzębia, nieprzyjemnego zapachu z ust, a w najgorszym wypadku – chorób narządów wewnętrznych, nawet serca. Dlatego stomatologia zachowawcza i regularne wizyty kontrolne u dentysty w Chorzowie są ważne nie tylko dla posiadania pięknego i zdrowego uśmiechu, ale również dla zdrowia całego organizmu.
Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu także wtedy, jeśli masz jakieś pytania przed wizytą. Z chęcią na nie odpowiemy.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 NOWICKIGABINET
NOWICKIGABINET
ul. Wł. Truchana 30/2
41-500 Chorzów

Wróć do spisu treści