Przejdź do treści

PROTETYKA

NADAJ SWOJEMU UŚMIECHOWI
NOWY WYGLĄD

Jest to możliwe za sprawą zabiegów protetycznych.


Do dwóch razy sztuka
W ciągu całego życia zęby u człowieka wyrastają tylko dwukrotnie, dlatego należy o nie dbać z ogromną pieczołowitością. Jednak czasami, np. w wyniku zużycia lub nieszczęśliwego wypadku, zdarza się je utracić.
Co wtedy zrobić? Jedynym wyjściem na utrzymanie kompletnego uzębienia staje się skorzystanie z możliwości kolejnej dziedziny stomatologii, jaką jest protetyka.
protetyka

DOWIEDZ SIĘ

CO KONKRETNIE?

W naszym gabinecie stomatologicznym w Chorzowie proponujemy Ci następujące rozwiązania, które przywrócą Twój naturalny, promienny uśmiech: uzupełnienia protetyczne ruchome, które możesz wyjąć z ust. Zaliczają się do nich: protezy akrylowe całkowite i częściowe, protezy szkieletowe, protezy Bioplast i protezy Acetalowe. Drugim rozwiązaniem są uzupełnienia protetyczne stałe, których nie da się wyciągnąć. Są to wszelkiego rodzaju licówki, korony (porcelanowe, pełnoceramiczne) i mosty (porcelanowe, adhezyjne).
PEŁEN PROFESJONALIZM

OSTROŻNIE I NA SPOKOJNIE

Protetyka zajmuje się rekonstrukcją utraconych tkanek zębów oraz braków zębowych. Eliminuje schorzenia układu zębowo-szczękowo-twarzowego oraz przywraca prawidłową pracę jamy ustnej. Z tego względu bardzo ważne jest, by zabiegi z tego zakresu były przeprowadzane bez pośpiechu, w pełnym skupieniu i przez osobę znającą się na rzeczy.
ZAUFAJ NAM

LICZY SIĘ TYLKO TWOJE DOBRO

Troszczymy się o Twoje dobre samopoczucie, dlatego zadbamy, aby zabiegi protetyczne nie sprawiały Ci bólu. W naszym gabinecie dobierzemy odpowiednią dla Ciebie protezę – niezależnie od tego, ile masz lat. Z nami odzyskasz radość życia!
Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu także wtedy, jeśli masz jakieś pytania przed wizytą. Z chęcią na nie odpowiemy.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 NOWICKIGABINET
NOWICKIGABINET
ul. Wł. Truchana 30/2
41-500 Chorzów

Wróć do spisu treści