Przejdź do treści
O GABINECIE

Z PASJI
DO STOMATOLOGII
Witaj w gabinecie, w którym główną rolę odgrywasz Ty.

Lek. stom.
Łukasz Nowicki
Właściciel.
Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na wydziale lekarskim oddziału stomatologii w 2000 roku, rozpocząłem dalsze intensywne i nieustające kształcenie podyplomowe. Odbywałem staż, oraz liczne szkolenia stomatologiczne u najznamienitszych specjalistów. Aby wykorzystaćzdobytą wiedzę, w 2003 roku otworzyłem Prywatną Praktykę Stomatologiczną, gdzie skutecznie wdrażam ponadstandardowe usługi stomatologiczne.
Praktyka cały czas się rozwija. Aktualnie kieruje prywatnymi gabinetami w Chorzowie przy ulicy Truchana 30, oraz w Będzinie przy ulicy 11 Listopada 16, przekazując swoje doświadczenie kolegą po fachu z naszego zespołu.
Każdego dnia przekonuję moich pacjentów, że piękne zęby są wizytówką do osiągnięcia swoich życiowych celów, a tworzenie pięknego uśmiechu to moja pasja.
Serdecznie zapraszam!

Nasz zespół z Chorzowa:
Łukasz Nowicki
Właściciel
Lekarz stomatolog
Łukasz Nowicki
Sabina Błażyńska

Higienistka stomatologiczna
Sabina Błażyńska


Poznaj nas bliżej

Każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia oraz uczymy się kolejnych rzeczy. Towarzyszy nam przy tym mnóstwo emocji, którymi dzielimy się z innymi ludźmi.
o-gabinecie-2
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Nie ma dwóch takich przypadków, ponieważ nie ma dwóch takich samych pacjentów. Z tego względu jesteś traktowany w sposób całkowicie zindywidualizowany.
o-nas-2
HIGIENA I JAKOŚĆ
Dbałość o higienę na każdym kroku oraz korzystanie z renomowanych sprzętów i innych materiałów to nasza wizytówka.
o-nas-3
FANTASTYCZNA ATMOSFERA
Wiemy, że u niektórych pacjentów wizyta u dentysty może budzić strach. Jeśli należysz do tych osób, możesz być spokojny i liczyć u nas na życzliwą atmosferę oraz mnóstwo uśmiechu!
NASI PARTNERZY
DENTAL-WIT Prywatny Gabinet Stomatologiczny
mojnowyusmiech.pl
Problem z zębami?
Skontaktuj się z nami za pomocą maila, formularza lub telefonu i umów się na wizytę prywatną w Chorzowie. Wybierzemy najszybszy i najdogodniejszy dla Ciebie termin!
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 NOWICKIGABINET
NOWICKIGABINET
ul. Wł. Truchana 30/2
41-500 Chorzów

Wróć do spisu treści