Przejdź do treści

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

PODKREŚL BLASK
SWOJEGO UZĘBIENIA

Hollywoodzki uśmiech nie tylko na czerwonym dywanie.


Estetyka ma znaczenie
Wygląd zębów w życiu człowieka jest niezmiernie ważny. Prosty i biały uśmiech to gwarancja powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym, a także skuteczny sposób na poprawę pewności siebie.

Jak jednak utrzymać prawidłowy stan uzębienia w dobie nałogowego picia kawy, herbaty i palenia papierosów? Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna, czyli szereg działań prowadzących do estetycznego, pięknego obrazu Twoich zębów.
stomatologia_estetyczna

DOWIEDZ SIĘ

CO KONKRETNIE?

W naszym gabinecie stomatologicznym w Chorzowie wykonujemy wiele zabiegów ze stomatologii estetycznej, m.in. wybielanie pojedynczych zębów oraz całych łuków zębowych. Ponadto wykonujemy rekonstrukcję zniszczonych tkanek zębowych za pomocą materiałów kompozytowych, uzupełniamy brakujące zęby przy użyciu protez, mostów oraz implantów, a także korygujemy kształt i kolor tych istniejących za pomocą licówek oraz koron.
DAJEMY SŁOWO

TWÓJ KOMFORT NA PIERWSZYM MIEJSCU

Wszystkie powyższe zabiegi przeprowadzamy w pełni bezboleśnie. Pamiętaj jednak, że nie każdy z tych sposobów na wymarzony uśmiech może pasować do Twojego typu uzębienia. Zły dobór zabiegu nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Z tego względu najlepiej będzie, jeśli decyzję o prawidłowym sposobie poprawy wyglądu zębów podejmiesz w porozumieniu z nami.
PIERWSZA WIZYTA

JAK TO WYGLĄDA?

Pierwszym krokiem jest wywiad z Tobą – musisz nam powiedzieć, czego oczekujesz od zabiegu. Potem przeprowadzamy diagnostykę, sugerujemy najbardziej optymalną metodę oraz tworzymy szczegółowy plan leczenia dostosowany specjalnie do Ciebie. Na końcu możemy już przystąpić do kreowania Twojego pięknego uśmiechu, za sprawą którego z pewnością wyróżnisz się w tłumie.
Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu także wtedy, jeśli masz jakieś pytania przed wizytą. Z chęcią na nie odpowiemy.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 NOWICKIGABINET
NOWICKIGABINET
ul. Wł. Truchana 30/2
41-500 Chorzów

Wróć do spisu treści